C+news

Kościelna 23 - największa inwestycja Constructa Plus
25
mar
2022

Kościelna 23 - największa inwestycja Constructa Plus

Kościelna 23 to aktualnie największa inwestycja Constructa Plus. W samym sercu Jeżyc - na kultowej Kościelnej, na narożniku nowej ulicy Barańczaka - budujemy 221 nowych mieszkań. Pod budynkiem jest dwupoziomowy garaż, w którym znajdzie się też miejsce na 200 rowerów . Charakterystyczna dla projektu elewacja z szarawej cegły nawiązuje do industrialnych tradycji dzielnicy. To kolejna jeżycka - obok Poznańskiej 1 i 3 - wspólna realizacja Constructa Plus z pracownią architektoniczną Litoborski + Marciniak.

Winiarska 40 – przekazujemy mieszkania klientom
24
sty
2022

Winiarska 40 – przekazujemy mieszkania klientom

Rozpoczęliśmy przekazywanie 49 mieszkań w naszej inwestycji położonej w odległości spaceru od Parku Sołackiego i doskonale skomunikowanej z miastem dzięki pobliskiej linii tramwajowej. Prosta forma w połączeniu ze szlachetnymi materiałami wykończeniowymi zaowocowały bardzo współczesnym wrażeniem. Jednocześnie, mimo mocno zróżnicowanego stylu okolicznej zabudowy, pozwoliły budynkowi optymalnie wpisać się w otoczenie. 

Matejki 51 – z widokiem na Park
18
sty
2022

Matejki 51 – z widokiem na Park

Ekipy budowlane intensywnie pracują nad wykończeniem mieszkań w naszej inwestycji przy ul. Matejki 51. Tymczasem części wspólne prezentują się już w pełnej okazałości

Życzenia
22
gru
2021

Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim atmosfery pełnej miłości i rodzinnego ciepła. Niech ten magiczny czas przyniesie ze sobą radość bycia razem, dobre słowo i życzliwy uśmiech - nie tylko na Święta.
Życzymy sobie i Państwu, aby Nowy Rok 2022 upłynął nam wszystkim w pełni zdrowia i wśród samych dobrych wieści.

Dawny kształt budynku
08
lis
2021

Dawny kształt budynku

Po 2 latach intensywnych prac przywróciliśmy dawny kształt budynkowi przy ul. Matejki 51. Wspaniałą oprawę zapewnia mu sąsiedni Park Wilsona i secesyjne kamienice, tworzące imponującą pierzeję ulicy Matejki. Jesteśmy dumni z kolejnej rewitalizacji historycznej tkanki miasta, w samym sercu zabytkowej Dzielnicy Johowa. To wyjątkowe miejsce na mapie Poznania!

Kamienica Żelazko – spacer z cyklu ZBUDOWANE
19
wrz
2021

Kamienica Żelazko – spacer z cyklu ZBUDOWANE

Bohaterem pierwszego po wakacjach spaceru z cyklu ZBUDOWANE była kamienica Żelazko, której odbudowa według projektu pracowni CDF architekci została uhonorowana Nagrodą Jana Baptysty Quadro za rok 2019. Organizatorzy: Stowarzyszenie Architektów Polskich w Poznaniu. Partnerzy projektu: Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP, Poznańskie Towarzystwo Urbanistów Polskich.

Spotkanie w
26
sie
2021

Spotkanie w "Początku Świata"

Wzięliśmy udział w spotkaniu organizowanym przez Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej wraz z innymi firmami, przedsiębiorstwami społecznymi oraz Komitetem ds. Polityki Społecznej poznańskiego ROPS. Od początku istnienia projektu "Początek Świata" fundacji Linka angażujemy się w jego wsparcie. Celem fundacji jest zorganizowanie ośrodka dziennego pobytu dla osób dotkniętych niepełnosprawnością. Po niespełna roku działalności Początku Świata widzimy fantastyczne efekty i cieszymy się, że uczestniczymy w tym projekcie! Mamy nadzieję, że zachęcimy więcej przedstawicieli biznesu do współpracy z organizacjami społecznymi.

Ekipa filmowa na planie Matejki 51
07
lip
2021

Ekipa filmowa na planie Matejki 51

W kamienicy przy ul. Matejki 51 przyjęliśmy niecodziennych gości - odwiedziła nas macedońska ekipa filmowa Nebojsha Jovanovikj - reżysera i dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Filmowego KineNova Film Festival. Filmowcy przyjechali na zaproszenie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka, by opowiedzieć o tym jak z sukcesem łączyć biznes i podmioty ekonomii społecznej. Doskonała ekipa remontowa Spółdzielni Socjalnej RAZEM z Szamotuł, która pracuje obecnie nad wykończeniem wnętrz naszej ulubionej secesyjnej kamienicy, stanęła więc przed kamerami. Spodziewamy się Oskara - za film, ale i za wnętrza ;-)

Domki dla owadów
07
cze
2021

Domki dla owadów

Na Winiarskiej 40 staną dwa ufundowane przez Constructa Plus domki dla owadów - w tym jeden tuż przy samej inwestycji. Domki to naśladujące naturę drewniane konstrukcje, zapewniające rozmaitym owadom schronienie, którego w mieście często im brakuje. Okoliczne ogródki, obszerne tereny zielone czy pobliski park Sołacki zapewnią owadom odpowiednią ilość pożywienia przez cały rok. Domki to tylko jeden z kierunków, jakim podążamy w naszym poszukiwaniu konkretnych rozwiązań, wspierających naturę w silnie zurbanizowamych przestrzeniach miejskich.

Postęp prac nad kamienicą Matejki 51
22
kwi
2021

Postęp prac nad kamienicą Matejki 51

Uroda odrestaurowanej XIX-wiecznej architektury w kamienicy Matejki 51 odzyskuje swój dawny blask. W środku budynku intensywnie pracujemy nad detalami przestrzeni wspólnych i wewnętrznymi sztukateriami, które zbudują ostateczny efekt. Historyczny kostium połączymy ze współczesnymi cywilizacyjnymi udogodnieniami.

Winiarska 40 w ostatniej fazie budowy
07
kwi
2021

Winiarska 40 w ostatniej fazie budowy

Budowa Winiarskiej 40 wchodzi już w ostatnią fazę - cały czas pełną parą prowadzone są prace wykończeniowe na elewacji, co skutkuje rusztowaniami, które zasłaniają bryłę. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał tego roku. W środku aktualnie montujemy drzwi wejściowe do mieszkań oraz windę marki Schindler.

Koncepcja rewitalizacji Fortu VIIA
12
sty
2021

Koncepcja rewitalizacji Fortu VIIA

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z projektem, nad którym w Constructa Plus pracujemy od ponad 2 lat -  koncepcją rewitalizacji Fortu VIIA. 

Wsparci europejskim funduszem wraz z partnerem społecznym Fundacją Pomocy Wzajemnej Barka chcemy przywrócić to miejsce Poznaniakom z poszanowaniem jego historycznej tkanki. Całe przedsięwzięcie będzie realizowane zgodnie z koncepcją biomu miejskiego, zakładającego harmonię przyrody, dziedzictwa historycznego i przestrzeni aktywnej społecznie.

Aby zapewnić finansowanie projektu, w otoczeniu Fortu planowana jest budowa 12 budynków mieszkalnych o tarasowych bryłach, nie wyższych niż otaczające je drzewa. W I etapie będzie realizowana rewitalizacja Fortu.

Wszystkich zainteresowanych drugim życiem Fortu VII a zapraszamy na stronę dedykowaną koncepcji rewitalizacji www.constructa.com.pl/fort, gdzie również znajduje się film przedstawiający wizualną koncepcję Fortu VIIA.

 

Zmiana pracy biura w okresie świątecznym
23
gru
2020

Zmiana pracy biura w okresie świątecznym

W okresie między świętami a nowym rokiem przechodzimy na zdalny tryb pracy. Spotkania w biurze są możliwe po wcześniejszym umówieniu.

Zapraszamy do kontaktu. 
+48 731 019 519
m.rutkowski@constructa.com.pl

Nagroda Architectus civitatis nostrae - za kamienicę Żelazko
18
gru
2020

Nagroda Architectus civitatis nostrae - za kamienicę Żelazko

Nagroda Architectus civitatis nostrae (Budowniczy naszego miasta) przyznawana jest co dwa lata przedsiębiorcom budującym w Poznaniu – za sprawność organizacyjną, rzetelność i uczciwość, a także troskę o dobro wspólne. Ta nagroda ma dla nas największe znaczenie w kontekście inwestorskiej odpowiedzialności społecznej. Chcemy, żeby nasze miasto było coraz lepszą przestrzenią do życia, z mądrze ukształtowanymi funkcjami społecznymi i harmonijne estetycznie. W Constructa Plus ta filozofia to dla nas jednocześnie misja i zobowiązanie.

 
Nagroda im. Jana Baptysty Quadro edycja 2020
26
paź
2020

Nagroda im. Jana Baptysty Quadro edycja 2020

Kamienica "Żelazko" została uhonorowana nagrodą Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro za najlepszą realizację architektoniczną w Poznaniu w 2019 r. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt, zwłaszcza pracowni CDF Architekci oraz wykonawcy - PORR S.A. To nasz wspólny sukces!

Wyróżnienie w konkursie SARP 2020
10
paź
2020

Wyróżnienie w konkursie SARP 2020

Kamienica "Żelazko" została wyróżniona w kategorii Budynek kultury, architektura w przestrzeni dziedzictwa w konkursie Stowarzyszenia Architektów Polskich na najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w Polsce w 2019 r.

Kamienica Żelazko nominowana do nagrody SARP
30
wrz
2020

Kamienica Żelazko nominowana do nagrody SARP

Prawie rok temu, 4 października obchodziliśmy uroczyste otwarcie kamienicy Żelazko. Przy okazji tego jubileuszu mamy przyjemność poinformować, że Żelazko zostało nominowane do tegorocznej nagrody Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP za najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w 2019 roku! Nagroda SARP jest uważana za najbardziej prestiżowe wyróżnienie architektoniczne przyznawane obiektom w Polsce - nominacja Żelazka to dla nas zaszczyt, niezależnie od wyniku. Dziękujemy!
Winiarska 40 systematycznie pnie się w górę
21
wrz
2020

Winiarska 40 systematycznie pnie się w górę

Jesteśmy już na poziomie 5-tej, przedostatniej kondygnacji. Zaczęliśmy już montaż okien. Mieszkania na parterze będą miały okna w podwyższonej klasie antywłamaniowości.
Sprzątanie Świata, czyli Jeżyc
19
wrz
2020

Sprzątanie Świata, czyli Jeżyc

My deweloperzy staramy się tak kształtować miasta, aby żyło się w nich coraz lepiej. Czujemy się współodpowiedzialni za jakość miejskich przestrzeni. Dlatego z całą mocą razem z PZFD przyłączyliśmy się się do akcji 27. Sprzątania Świata na Jeżycach. Uzbrojeni w worki ruszyliśmy wyzbierać to, co niepowołanie zaśmieca i psuje naszą przestrzeń do życia.
Premiera nowej jeżyckiej inwestycji - Kościelna 23
04
wrz
2020

Premiera nowej jeżyckiej inwestycji - Kościelna 23

Mamy przyjemność przedstawić naszą nową inwestycję – Kościelną 23. To współczesna interpretacja miejskiej kamienicy, bazująca na wysokogatunkowych, szlachetnych materiałach wykończeniowych. Znakiem rozpoznawczym Kościelnej 23 jest szara cegła i charakterystyczne ażurowe loggie, nadające bryle lekkości. Zadbaliśmy o komfortowe i ustawne rozkłady mieszkań, optymalne doświetlenie dzięki dużym przeszkleniom, zielony dziedziniec, obszerną halę garażową, miejsca na rowery. Dorzuciliśmy niespodzianki, takie jak plac zabaw na dachu czy zieloną ścianę. Dla nas Kościelna 23 to TEN adres na Jeżycach. Poznaj inwestycję.
Nominacja do Nagrody Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro dla Żelazka
02
lip
2020

Nominacja do Nagrody Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro dla Żelazka

Żadna wizualizacja nie może się mierzyć z rzeczywistością, kiedy ta ubierze się w prawdziwe życie - zakwitną kwiaty na skwerze, pojawią się ludzie, zza chmur zaświeci słońce. Miło nam poinformować, że Żelazko zostało zgłoszone do konkursu o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro za 2019 – przyznawaną co roku za najlepszą realizację architektoniczną w Poznaniu.

Dodatkowa kondygnacja Matejki 51
24
cze
2020

Dodatkowa kondygnacja Matejki 51

Kamienica Matejki 51 powiększa się o dodatkową kondygnację, na której znajdzie się wyjątkowe, ostatnie mieszkanie z widokiem na Park Wilsona. Istnieje możliwość połączenia z sąsiednim lokalem, tworząc przestronny, 3-pokojowy apartament o wysokości pomieszczeń 285 cm. Poza spektakularnym widokiem mieszkanie wyróżniają lukarnowe okna i klimatyczne skosy, dodające wnętrzu charakteru. Charakteru nie zabraknie też samej kamienicy, gdzie z rzemieślniczą starannością restaurujemy sztukaterie i elementy dekoracyjne na elewacji.
Nowe szaty ogrodzenia na budowie Winiarskiej 40
03
cze
2020

Nowe szaty ogrodzenia na budowie Winiarskiej 40

Przemyślana architektura, komfortowa przestrzeń do życia. Nowi sąsiedzi - 1,2,3! Nasza inwestycja przy Winiarskiej chwali się nowymi szatami na ogrodzeniu, budowa idzie pełną parą, a my cieszymy się sąsiedztwem wszechobecnej tu zieleni starych drzew, parków i tras spacerowych. Jesteśmy przekonani, że dobrze będzie się Wam tutaj mieszkać.

Przestrzenie Winiarskiej 40
13
maj
2020

Przestrzenie Winiarskiej 40

 
Części wspólne WINIARSKIEJ 40 to przestrzenne, proste formy - cięte płytki, żywiczne posadzki, materiały dające lekkość architektury - siatka cięto-ciągniona, liniowe, podwieszane oświetlenie. Wszystko to w stonowanej kolorystyce barw ziemi zapewni trwałość komfortowego użytkowania.
Społeczna odpowiedzialność biznesu
30
kwi
2020

Społeczna odpowiedzialność biznesu

– Deweloperzy systematycznie podejmują działania związane z CSR-em. Dla nas to przede wszystkim otwarcie na drugiego człowieka i spontaniczna pomoc,(…) która przynosi nam wiele radości – mówi Joanna Janowicz, Wiceprezes Zarządu Oddziału Poznańskiego #PZFD i prokurent spółki Constructa Plus dla HouseMarket.pl. Zapraszamy do lektury artykułu.

Praca biura w okresie świątecznym
23
gru
2020

Praca biura w okresie świątecznym

W okresie między świętami a nowym rokiem przechodzimy na zdalny tryb pracy. Spotkania w biurze są możliwe po wcześniejszym umówieniu.

Zapraszamy do kontaktu. 
+48 731 019 519
m.rutkowski@constructa.com.pl

Kamienica
30
kwi
2020

Kamienica "Żelazko" w publikacji TOPBuilder 2020

Magazyn Builder przygotował publikację prezentującą wszystkie projekty wyróżnione w tegorocznym konkursie, w tym nasz projekt odbudowy kamienicy Ogrodowa. Publikacja do obejrzenia online.

Ogrodowa z kolejnym wyróżnieniem
23
kwi
2020

Ogrodowa z kolejnym wyróżnieniem

Magazyn CzasopisMo przygotował tekst na temat poznańskiego „Żelazka”, a zdjęcie inwestycji trafiło na okładkę. - Niewiele jest obiektów w Poznaniu, do których mieszkańcy miasta byliby tak przywiązani – czytamy w magazynie. Rekonstrukcja zabytkowej kamienicy w Poznaniu, u zbiegu ulic Krysiewicza i Ogrodowej, przynosi wiele satysfakcji naszemu zespołowi. Dziękujemy za każdy wyraz uznania.

Zmiana trybu pracy naszego biura
16
mar
2020

Zmiana trybu pracy naszego biura

Szanowni Klienci, 

z najwyższą powagą odbieramy aktualną sytuację, związaną z zachorowaniami na koronawirus w Polsce i na świecie. W trosce o zdrowie naszych pracowników, jak i Państwa, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu pracy zdalnej całego zespołu. Ten model pracy będzie obowiązywał aż do odwołania. W najbliższych dniach biuro sprzedaży przy ul. Małopolskiej w Poznaniu będzie zamknięte. Nasz specjalista ds. sprzedaży będzie do Państwa dyspozycji, odpowiadając na każdą wiadomość i odbierając na bieżąco telefon. 

Zapraszamy do kontaktu. 
+48 731 019 519
m.rutkowski@constructa.com.pl

Jeżeli będziecie Państwo potrzebowali wsparcia Działu Serwisu opiekującego się naszymi inwestycjami to zapraszamy do kontaktu z Bartoszem Diupero:

+48 733 406 166
serwis@constructa.com.pl

Kiedy nasz zespół wróci do pracy w biurze, niezwłocznie Państwa o tym poinformujemy.

Budujemy Winiarską 40
08
kwi
2020

Budujemy Winiarską 40

Winiarska 40 to kolejny projekt, który tworzymy wspólnie z CDF Architekci. Realizujemy butikową inwestycję, która wyróżnia się przemyślaną architekturą, dbałością o każdy detal i jakość wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 49 mieszkań w sąsiedztwie Sołacza i do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży tel. 731 019 519.

Kontynuujemy pracę nad kamienicą Matejki 51
03
kwi
2020

Kontynuujemy pracę nad kamienicą Matejki 51

Pomimo szczególnej sytuacji nieprzerwanie działamy i realizujemy inwestycję Matejki 51 w Poznaniu. Trwają prace konstrukcyjne wewnątrz budynku. Ponadto wykonaliśmy 50% renowacji elewacji frontowej z odtworzeniem sztukaterii. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności, aby stworzyć maksymalnie bezpieczne warunki pracy dla naszych wykonawców.

Kamienica Żelazko nagrodzona TopBuilder2020
20
mar
2020

Kamienica Żelazko nagrodzona TopBuilder2020

Ogrodowa z nagrodą TopBuilder2020 w kategorii inwestycje. Rekonstrukcja zabytkowej kamienicy w Poznaniu przynosi wiele satysfakcji naszemu zespołowi. Dziękujemy za współpracę nad tym wyjątkowym przedsięwzięciem PORR Polska S.A i CDF Architekci. Przyznana nagroda to dla nas prawdziwy zaszczyt i docenienie zaangażowania, z jakim pracowaliśmy nad realizacją "Żelazka". Dziękujemy.

Premiera inwestycji przy ul. Matejki 51
15
sty
2020

Premiera inwestycji przy ul. Matejki 51

W tym roku zamierzamy przywrócić dawny blask secesyjnej kamienicy na jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic Poznania - Matejki 51, tuż przy zachodnim wejściu do Parku Wilsona. Wyróżnia ją ozdobna fasada bogata w detale z epoki: balkony, wnęki i wykusze, a także spektakularna, ozdobiona witrażami klatka schodowa w drewnie. Ulica Matejki wymieniana jest wśród najlepszych przykładów poznańskiej secesji. Mamy świadomość odpowiedzialności za to miejsce i tym większe emocje towarzyszą temu wyzwaniu.

Kamienica Matejki 51
06
gru
2019

Kamienica Matejki 51

Uchylamy rąbka naszego kolejnego projektu z kategorii historyczna tkanka miejska: prowadzimy renowację zabytkowej kamienicy przy ul. Matejki 51. Tak, tej vis a vis sadzawki w Parku Wilsona.

Jakuba Wujka z nominacją do nagrody Quadro
28
paź
2019

Jakuba Wujka z nominacją do nagrody Quadro

Jakuba Wujka wśród nominowanych do Nagrody Quadro prezydenta Poznania, przyznawanej dla najlepszego budynku. Uzasadnienie: „Z kolei budynek mieszkalny między ulicami ks. Jakuba Wujka i Niedziałkowskiego biura architektonicznego Litoborski+Marciniak jurorzy docenili za umiejętne zagospodarowanie ograniczonej przestrzennie działki i elegancką architekturę od strony Niedziałkowskiego. Architekci postanowili nawiązać do architektury wildeckich kamienic i przemysłowych tradycji tego miejsca poprzez zastosowanie czerwonej cegły i metalowych detali.”

Premiera kamienicy
04
paź
2019

Premiera kamienicy "Żelazko"

Dzisiaj zrekonstruowana kamienica Żelazko ma swoją oficjalną premierę. Podczas konferencji prasowej po raz pierwszy pokazaliśmy film poświęcony procesowi odtworzenia kamienicy, pełen archiwalnych zdjęć, prezentujący ludzi stojących za całym przedsięwzięciem - po stronie inwestora, architektów i wykonawców. Jesteśmy dumni z tej realizacji, cieszą nas głosy uznania i sympatii płynące od poznaniaków. Dzięki wspólnemu wysiłkowi wielu zespołów nasze miasto stało się piękniejsze – kolejny fragment śródmieścia został zrewitalizowany.

Nasza najnowsza inwestycja - Żelazko
18
lip
2019

Nasza najnowsza inwestycja - Żelazko

Powoli z budowlanego chaosu zaczyna się wyłaniać efekt końcowy. My szczególnie dumni jesteśmy z wieży, z uwagi na naprawdę duży poziom skomplikowania tego zadania (od badań stratygraficznych po skanowanie trójwymiarowe). Udało się!

Zieleń na Jakuba Wujka
05
cze
2019

Zieleń na Jakuba Wujka

Na Jakuba Wujka powstała zielona ściana, która oswaja wewnętrzne dziedzińce i wprowadza trochę oddechu, tak potrzebnego w mieście. A że przy okazji głęboka zieleń bluszczu współgra z jasnym tynkiem, grafitowymi opierzeniami i cegłą, cieszy nas jeszcze bardziej. Własne M nie zaczyna się tak naprawdę za drzwiami mieszkania, unikalna atmosfera domu powinna być wyczuwalna już od momentu przekroczenia bramy wejściowej inwestycji.

Targi Mieszkań i Domów marzec 2019
17
mar
2019

Targi Mieszkań i Domów marzec 2019

Dziękujemy za duże zainteresowanie inwestycją przy ul. Winiarskiej 40 na marcowej edycji Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu.

Żelazko z kopułą
21
sty
2019

Żelazko z kopułą

Słynne "żelazko" powraca do życia w nowej odsłonie. Zobaczcie jak wygląda z zamontowaną kopułą zwieńczoną iglicą. To symboliczne i piękne uwieńczenie mijającego roku. 

Żelazko z lotu ptaka
07
gru
2018

Żelazko z lotu ptaka

Żelazko, to projekt wyjątkowy. Wszystkie osoby tworzące to przedsięwzięcie są o tym przekonane. Dziś chcielibyśmy pokazać Państwu postępy z zupełnie innej perspektywy.

Targi Mieszkań i Domów Jesień 2018
27
lis
2018

Targi Mieszkań i Domów Jesień 2018

Wróćmy na chwile do jednego z najważniejszych wydarzeń mijającego roku. Przedstawiamy film będący podsumowaniem Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, podczas których otrzymaliśmy nagrodę Prezydenta Miasta Poznania w dziedzinie budownictwa - Architectus civitatis nostrae - Budowniczy naszego miasta. Constructa Plus zwyciężyła w kategorii "kompleksy mieszkaniowo-usługowe".

Zieleń na Jakuba Wujka
16
lis
2018

Zieleń na Jakuba Wujka

Zagospodarowanie zieleni, to jeden z ważniejszych punktów realizacji naszych inwestycji. Przy ul. Ks. Jakuba Wujka zagęściło się od roślinności. Nie możemy doczekać się wiosny!

Nagrody im. Jana Baptysty Quadro za rok 2017
17
paź
2018

Nagrody im. Jana Baptysty Quadro za rok 2017

Do nagrody im. Jana Baptysty Quadro nominowanych zostało pięć najlepszych realizacji, a wśród nich nasza inwestycje przy ul. Poznańskiej. Jury uznało, że najlepiej zaprojektowanym i zrealizowanym obiektem architektonicznym, jaki został oddany do użytku w 2017 roku jest biurowiec Bałtyk. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Architectus civitatis nostrae
08
wrz
2018

Architectus civitatis nostrae

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy nagrodę Architectus civitatis nostrae (Budowniczy naszego miasta), którą ustanawia się, aby podkreślić i zwrócić uwagę na dokonania najlepszych przedsiębiorców budujących w Poznaniu, wskazując na ich sprawność organizacyjną, rzetelność i uczciwość, a także troskę o dobro wspólne. Została nam przyznana za inwestycje Poznańska 1 oraz Poznańska 3. Dziękujemy za uznanie! To dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także motywacja do dalszej pracy!

Premiera nowej inwestycji
07
wrz
2018

Premiera nowej inwestycji

Przedstawiamy nasz nowy, kameralny projekt przy ulicy Winiarskiej 40 w Poznaniu. 

Poznajecie tę okolicę?
27
sie
2018

Poznajecie tę okolicę?

To właśnie tu powstanie kolejna inwestycja Constructa Plus. Premiera i więcej informacji podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, 08-09 września 2018. Serdecznie zapraszamy na stoisko D6.

Wyjątkowo i praktycznie zapakowane
23
sie
2018

Wyjątkowo i praktycznie zapakowane

Wraz ze swoimi mieszkaniami nasi klienci otrzymują niezbędne dokumenty i klucze w specjalnie do tego celu zaprojektowanym, wygodnym i przemyślanym opakowaniu.

Budowa przy Ogrodowej nabiera charakteru
06
sie
2018

Budowa przy Ogrodowej nabiera charakteru

Nasza Inwestycja u zbiegu ulic Ogrodowej i Krysiewicza pnie się w górę w dobrym tempie, by ten piękny fragment śródmieścia odzyskał swój dawny blask :-)

Jakuba Wujka z pozwoleniem na użytkowanie
18
lip
2018

Jakuba Wujka z pozwoleniem na użytkowanie

Cieszymy się, że nasza inwestycja przy ul. Jakuba Wujka otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie.

Razem budujemy lepszy Poznań
04
lip
2018

Razem budujemy lepszy Poznań

Jako jeden z członków poznańskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich uczestniczyliśmy w debacie dotyczącej tzw. specustawy mieszkaniowej, czyli ustawy o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących. O jej wadach i zaletach dyskutowali m.in. przedstawiciele firm deweloperskich, Rady Miasta Poznania, Miejskiej Pracowni Urbanistycznej i Izby Architektów RP.

Nasze odświeżone biuro
12
cze
2018

Nasze odświeżone biuro

Wyremontowaliśmy wnętrza naszego biura, by z jeszcze większą przyjemnością przyjmować w nich Państwa. Zapraszamy!

Fotorelacja inwestycji przy Ogrodowej
07
cze
2018

Fotorelacja inwestycji przy Ogrodowej

Zapraszamy na fotorelację z budowy naszej inwestycji przy Ogrodowej w obiektywie Projekt Inwestor.

Poznańska 3 w finale konkursu SARP!
31
maj
2018

Poznańska 3 w finale konkursu SARP!

Inwestycja przy Poznańskiej 3 znalazła się w finale konkursu SARP wśród najlepszych realizacji w Polsce ukończonych w 2017 roku! Dziękujemy za uznanie. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Litoborski i Marciniak.

Constructa Plus na Metropolitan Business Night
26
kwi
2018

Constructa Plus na Metropolitan Business Night

Perspektywy inwestowania na rynku nieruchomości komercyjnych to główny temat tegorocznej edycji Metropolitan Business Night. Nie mogło na niej zabraknąć również i nas. Czy rynek nieruchomości komercyjnych, który obecnie przezywa hossę jest nadal rynkiem chłonnym? Co wpływa na sukces inwestycji w nieruchomości dochodowe oraz jaka jest ich przyszłość? Na te i inne pytania odpowiedzieli goście debaty podczas Metropolitan Business Night w Poznaniu. Wydarzenie odbyło się 21 kwietnia w poznańskim Hotelu PURO. Zachęcamy do obejrzenia pełnej relacji z wydarzenia.

Krótka relacja na temat naszej inwestycji przy Jakuba Wujka
16
kwi
2018

Krótka relacja na temat naszej inwestycji przy Jakuba Wujka

Zapraszamy na krótką relację z tego jak Projekt Inwestor widzi naszą inwestycję przy ul. Jakuba Wujka.